Kariera

Jedno miejsce – wiele możliwości. Odkryj z nami swój potencjał.

Dlaczego ONE House

Partnerska
współpraca

Działamy w jednym kierunku. Niezależnie od stanowiska, doświadczenia i zakresu pracy.

1

Wsparcie rozwoju
pracownika

Dostrzegamy potencjał. Inwestujemy w poszerzanie
wiedzy i umiejętności.

2

Kultura dzielenia
się wiedzą

Nasz zespół tworzą ludzie o bogatych kompetencjach.
Korzystamy z doświadczenia i wymieniamy się nim.
W codziennej pracy i na szkoleniach.

3

Otwarta
komunikacja

Zależy nam na swobodnej współpracy. Rozmawiamy,
prowadzimy dyskusje, myślimy rozwiązaniami.

4

Work&life
balance

Znajdujemy równowagę pomiędzy pracą a karierą. Rozwój
zawodowy jest dla nas tak samo ważny, jak rozwój osobisty.

5

Niekorporacyjna
atmosfera

Cenimy swobodę działania i własny styl pracy. Działamy
w sposób zorganizowany, ale bez sztywnych procedur.

6

Jak wygląda proces rekrutacji?

Rekrutacja, krok 1

Krok 1:

do nas CV

Sprawdź nasze obecne oferty pracy, zaaplikuj na wybrane lub spontanicznie wyślij CV i czekaj na kontakt.

Rekrutacja, krok 2

Krok 2:

Porozmawiajmy telefonicznie

Jeżeli Twoje doświadczenie wpisuje się w profil osoby, której szukamy, zadzwonimy do Ciebie. Krótka rozmowa pozwoli zweryfikować wzajemne oczekiwania.

Rekrutacja, krok 3

Krok 3:

Spotkaj się
z osobą z działu HR
i managerem zespołu

Następny etap to spotkanie z osobą z działu HR oraz managerem zespołu, którzy opowiedzą Ci o naszej firmie i chętnie poznają Twoje oczekiwania względem niej.

Rekrutacja, krok 4

Krok 4:

Spotkaj się
z CEO ONE House

Finalnym etapem rekrutacji jest osobiste spotkanie z CEO ONE House.

Rekrutacja, krok 5

Krok 5:

Podpiszmy
umowę

Jeżeli każdy etap przejdziesz pozytywnie, podpisujemy z Tobą wiążącą umowę.

Onboarding

Onboarding

W ONE House proces rekrutacji nie kończy się wraz z powitaniem nowego pracownika. Zależy nam, aby nowa osoba sprawnie „weszła na pokład” firmy i szybko poczuła się swobodnie i pewnie. Onboarding w ONE House umożliwia poznanie ludzi nie tylko na płaszczyźnie zawodowej, ale i prywatnej.

Sprawne wdrożenie w zakres obowiązków i strukturę firmy.

Poznanie sposobu pracy każdego obszaru podczas zaplanowanych spotkań onboardingowych.

Łatwe nawiązanie znajomości już od pierwszych dni współpracy.

Staż

Staż

Stawianie pierwszych kroków w każdej branży to wyzwanie. Nie tylko dla studenta. Tak samo, jak zdobycie dobrego doświadczenia zawodowego. Ważne jest uzyskanie konkretnych umiejętności, a nie tylko kolejnego wpisu w CV. Staż w ONE House to możliwość poznania każdego obszaru marketingu – od strategii po produkcję. Umożliwia zdobycie wiedzy i poznanie swoich predyspozycji. A także pomaga określić kierunek dalszego rozwoju.

3 – miesięczny płatny staż

Indywidualny program stażowy

Praca w każdym obszarze marketingu

Możliwość dołączenia do zespołu po ukończeniu stażu

Prywatna opieka medyczna

Prywatną
opiekę medyczną

Kreatywna przestrzeń pracy

Kreatywną przestrzeń
do pracy

Owocowe wtorki

Owocowe
wtorki

Nowoczesne narzędzia pracy

Nowoczesne
narzędzia pracy

Onboarding

Onboarding

Wewnętrzne
szkolenia

Ścieżka kiariery

Ścieżkę
kariery

Co mamy
w zamian?

Co nowego
u nas?

Aktualności i nie tylko. Sprawdź, co się u nas dzieje!

Uruchomiliśmy zakładkę kariera w ONE House

Nowa, odświeżona zakładka Kariera jest już na naszej stronie!
28 marca – Pierwsze szkolenie ONE House w tym roku. Nie tylko Facebook! Zaprasza Przemysław Fura

Już w ten 28 marca odbędzie pierwsze nowym roku szkolenie w #ONEHouse: „Nie tylko Facebook! Marka w Social Media – wizerunek, strategia, efekty”.
ONE House w elicie przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Koniec roku 2018 był dla nas prawdziwym przełomem w rozwoju ONE House. Zdobyliśmy nagrodę Gazeli Biznesu 2018!
Allegro Ad Sales – nowe rozwiązania dla e-commerce

Październik to przełomowy okres dla naszych klientów z obszaru e-commerce…
Rozwijamy pasje. Ekspert z tytułem doktora wśród nas

Chwalimy się i to bardzo, ponieważ ONE House to nie tylko praca…
ONE House w prestiżowym „Google Elevator”

20 najlepiej rozwijających się agencji digitalowych…