ONE House to dom mediowy i agencja reklamowa stworzona w oparciu o prosty plan – jedno miejsce dla wszystkich potrzeb marketingowych i komunikacyjnych Klienta.

Pracujemy w oparciu o własną wiedzę i możliwości ale również korzystamy z partnerów zewnętrznych wybierając zawsze najlepszych ekspertów na rynku do konkretnego projektu.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy zorganizowanej i przedsiębiorczej osoby z dobrą znajomością rynku lokalnego z kontaktami w innych agencjach, posiadającej sukcesy w zdobywaniu nowego biznesu, doświadczonej we współpracy z zespołem strategiczno – kreatywno – mediowym która dołączy do nas na stanowisku:

New Business Manager
Miejsce pracy: Krakow

Co oferujemy:
• Silne wsparcie zespołu lokalnego oraz centrali w Warszawie
• Realną możliwość rozwoju zawodowego w ramach naszej struktury
• Wynagrodzenie, które mocno motywuje (podstawa plus premia)
• Szkolenia z zakresu planowania i zakupu mediów, budowania strategii marketingowych oraz on the job training
• Współpracę z doświadczonymi i kompetentnymi pracownikami

Wymagania:
• Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w biurze reklamy mediów ogólnopolskich lub lokalnych, domu mediowym, agencji kreatywnej, agencji z obszaru komunikacji marketingowej
• Wiedza z rynku mediów i marketingu
• Doświadczenie poparte sukcesami i predyspozycje sprzedażowe
• Umiejętność i wyczucie w budowaniu efektywnych relacji z Klientami
• Dobra organizacja czasu pracy i przedsiębiorczość

Zakres obowiązków:
• Nawiązanie i budowanie efektywnych i długotrwałych relacji z Klientami Agencji
• Prezentacja ofert Agencji
• Prezentacja oraz sprzedaż portfolio produktów firmy
• Realizowanie strategii sprzedażowej Agencji w tym współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji zleceń Klientów
• Budowanie bazy Klientów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”