ONE House to agencja marketingowo-reklamowa zajmująca się tworzeniem strategii mediowych oraz realizacją zaplanowanych kampanii w mediach. Oprócz zakupu mediów zajmujemy się także doradztwem strategicznym dla Klientów . Organizujemy audyty i szkolenia mediowe. Dzięki naszej koordynacji projektów Klient uzyskuje synergię wszystkich prowadzonych działań.

W związku z budową nowego działu sprzedaży poszukujemy kandydatów, którzy swoim doświadczeniem i zaangażowaniem pomogą nam we wdrożeniu nowego projektu.

SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA BAZ DANYCH
Miejsce pracy: Katowice

Oferujemy:
• Perspektywę zdobycia ciekawego doświadczenia i rozwoju
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Szkolenia dostosowane do potrzeb
• Pracę w niekorporacyjnej, przyjaznej atmosferze w której możesz rozwinąć skrzydła
• Wsparcie zespołu przy realizacji własnych pomysłów

Zakres obowiązków:
• Tworzenie i zarządzanie bazą danych klientów
• Przekazywanie bazy danych do telemarketerów
• Przygotowywanie scenariuszy rozmów telefonicznych dla call center
• Wsparcie operacyjne telemarketerów i nadzór nad ich pracą
• Raportowanie wyników do przełożonego

Od kandydatów oczekujemy:
• Bardzo dobrej znajomości programu Microsoft Excell
• Umiejętności wyszukiwania informacji w sieci internetowej
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w firmach budujących bazy danych
• Dobrej znajomości narzędzi social media
• Dobrze rozwiniętych zdolności analitycznych
• Dobrze rozwiniętych zdolności interpersonalnych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”