ONE House Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w kompleksowych usługach z zakresu marketingu i komunikacji.

Pracujemy w oparciu o własną wiedzę i możliwości ale również korzystamy z partnerów zewnętrznych wybierając zawsze najlepszych ekspertów na rynku do konkretnego projektu.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stażysta w Dziale Digital / Google Adwords
Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

• Płatny staż z możliwością awansu i kontynuacji współpracy
• Usystematyzowaną ścieżkę rozwoju zawodowego
• Perspektywę zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kompetencji zawodowych
• Szkolenia dostosowane do potrzeb
• Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Zakres obowiązków:
• Wsparcie w tworzeniu i optymalizacji kampanii Adwords dla klientów
• Udział w przygotowywaniu strategii SEM oraz ofert i wycen dla nowych klientów
• Analizowanie skuteczności prowadzonych działań w Google Analytics
• Wsparcie przełożonego w bieżącej obsłudze klientów
• Przygotowywanie raportów, prezentacji oraz analiz

Od kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenia zdobytego na kierunkach ścisłych
• Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
• Chęci rozwoju, pomysłowości i inicjatywy
• Umiejętności analitycznego myślenia oraz wnioskowania
• Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Dobra znajomość narzędzi SEM (Google AdWords i Analytics) będzie dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@one-house.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ONE House Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”