Analityk Finansowy / Finance Analyst

Warszawa

Grupa Kapitałowa ONE House to Grupa spółek, która w jednym miejscu oferuje kompleksowe usługi we wszystkich obszarach komunikacji marketingowej: Strategy, Creative, Media, Digital, Brand Activation i Production.

Wszystko po to, by odpowiadać na każdą marketingową potrzebę swoich klientów.

ONE House. All for marketing.

Chcesz się rozwijać w obszarze Finansów i Kontrolingu, chcesz mieć realny wpływ na funkcjonowanie biznesu i jego rozwój w ramach dużej grupy kapitałowej i ciekawej branży?

Zapraszamy Cię na pokład ONE House!

Ludzie pracujący w biurze przy komputerze

Zakres obowiązków:

    Controlling
  • Udziałem w procesie zamknięcia ksiąg oraz w procesie raportowania danych finansowych do Zarządu Grupy
  • Kontrolą kont wynikowych i bilansowych wg procedur finansowych
  • Kontrolą poprawności uznawania przychodów pod względem zgodności z umowami i procedurami grupy
  • Kontaktem ze spółkami w grupie i poszczególnymi działami w ramach uzgodnień i analiz, szczególnie w zakresie Clients Profitability
  • Będziesz odpowiedzialny za bazy danych kontrahentów (kontrola wewnętrzna aktywacji klientów/dostawców i systemów wg procedur)
    Financial Planning and Analysis
  • Przygotowywaniem budżetów rocznych i prognoz ad-hoc
  • Przygotowywaniem podsumowania kalkulacji zrealizowanych przychodów (analiza pod względem odchyleń od planów)
  • Kontaktem i wewnętrzną współpracą, w ramach monitorowania i analizy budżetów klientów na etapie tworzenia planów i analizy wykonania
  • Sporządzaniem bieżących raportów, prezentacji i analiz dot. przychodów grupy dla Zarządu
  • Współtworzeniem oraz usprawnianiem raportów/analiz na dużej bazie danych za pomocą Excel, VBA

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenie wyższe: Finanse i Rachunkowość, Analiza Finansowa, Ekonomia lub zbliżone
  • Doświadczenie w dziale finansowym minimum 5 lat
  • Wysoko rozwinięte umiejętności w środowisku Excel, VBA szczególnie preferowane
  • Znajomość programów księgowych
  • Język angielski (swobodna komunikacja)
  • Solidność w wykonywaniu powierzonych zadań, duże poczucie odpowiedzialności
  • Zaangażowanie w pracę indywidualną i zespołową
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność i zaangażowanie, proaktywne podejście do realizacji celów i zadań
  • Wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne

oferta

Oferujemy:

  • Stabilne stanowisko w prężnie rozwijających się strukturach Grupy
  • Jasną ścieżkę kariery od Finance Analyst do stanowiska Financial Controller
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę
  • Pracę w komfortowych warunkach w nowoczesnym biurze i atrakcyjnej lokalizacji
  • Szkolenia
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

Benefity

Budynek

Nowoczesna
przestrzeń biurowa

Apteczka pierwszej pomocy

Prywatna opieka
medyczna

Certyfikat

Szkolenia marketingowe
i certyfikaty

Waga

Work&life balance

Koszulka polo

Niekorporacyjna
atmosfera

Filiżanka kawy

Coffee House

Leżak

Strefa relaksu

Pad do gier

Pokoje gier i masażu

Winogrona

Świeże owoce
w biurze