Head of Digital Production

Miejsce pracy: Warszawa

Ludzie pracujący w biurze przy komputerze

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie pracą zespołu Digital Production w obszarach: Website, Mobile, E-commerce, Social Media, Content w tym Video
  • odpowiedzialność za P&L oraz wyznaczanie kierunku rozwoju działu Digital Production
  • nadzór nad rekomendacjami, harmonogramami i kosztorysami dla klientów ONE House
  • realizacja kompleksowych i niestandardowych projektów w swoim obszarze
  • nadzorowanie współpracy z innymi agencjami, podwykonawcami i dostawcami
  • wdrażanie narzędzi wspierających produkcję i pracę z Klientem
  • dbanie o motywowanie, rozwój kompetencji i wymianę wiedzy w zespole
  • współpraca z działami Client Service, Media, Strategy, Creative, Brand Activation
  • bezpośrednia współpraca z Zarządem i realny wpływ na kształt obszaru produkcji

Wymagania:

  • min. 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i pracą kilkuosobowego zespołu odpowiedzialnego za Produkcję Digital
  • biegłość w trafficowaniu pracy działu, znajomość narzędzi do zarządzania zadaniami
  • znajomość procesu tworzenia stron www, obsługi CSM, zagadnień związanych z serwerami, domenami i siecią internetową
  • znajomość zagadnień UX, UI
  • orientacja w aktualnych trendach w branży Interactive
  • znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • odpowiedzialność oraz bardzo dobre umiejętności organizacyjne

Puzzle na stole

Oferujemy:

  • znaczącą rolę w firmie jako osoby odpowiedzialnej za obszar produkcji digitalowych
  • bliską współpracę z Zarządem i realny wpływ na strategię obszaru Digital
  • ambitne wyzwania i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii i narzędzi
  • pracę w ciekawym środowisku osób doświadczonych w różnych obszarach marketingu
  • wsparcie przy realizacji własnych pomysłów
  • pracę w komfortowych warunkach w nowoczesnym biurze
  • prywatne ubezpieczenie medyczne dofinansowane w 100%

Benefity

Budynek

Nowoczesna
przestrzeń biurowa

Apteczka pierwszej pomocy

Prywatna opieka
medyczna

Certyfikat

Szkolenia marketingowe
i certyfikaty

Waga

Work&life balance

Koszulka polo

Niekorporacyjna
atmosfera

Filiżanka kawy

Coffee House

Leżak

Strefa relaksu

Pad do gier

Pokoje gier i masażu

Winogrona

Świeże owoce
w biurze