HR Manager

Warszawa

Ludzie pracujący w biurze przy komputerze

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i implementacja strategii HR zgodnej ze strategią organizacji
  • Budowanie kultury organizacyjnej opartej na wartościach
  • Opracowanie strategii EB, odpowiedzialność za „candidate i employee experience”
  • Prowadzenie procesów rekrutacji i koordynacja programu stażowego (StażUP)
  • Odpowiedzialność za proces onboardingu, ewaluacji, szkoleń i rozwoju pracowników
  • Stworzenie i realizacja programów rozwojowych dla managerów, talentów i sukcesorów
  • Doradztwo dla kadry zarządzającej w zakresie miękkiego HR
  • Wsparcie managerów w budowaniu i prowadzeniu zespołów, zwłaszcza w planowaniu rozwoju i rozwiązywaniu sytuacji trudnych
  • Zapewnienie właściwego poziomu komunikacji wewnętrznej
  • Efektywne zarządzanie budżetem HR (m.in. rekrutacyjnym i szkoleniowym)
  • Realizacja eventów i wydarzeń dla pracowników
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz mierzących efektywność procesów
  • Proponowanie nowych rozwiązań i usprawnień procesów HR

Oczekujemy od Ciebie:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie jako HR Manager, HRBP lub Ekspert ds. rekrutacji, szkoleń i rozwoju
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, Socjologia lub inne z obszaru HR)
  • Szeroka wiedza z zakresu budowania strategicznego HR i efektywnych procesów HR
  • Praktyczna umiejętność prowadzenia szkoleń i projektów z zakresu miękkiego HR
  • Zainteresowanie trendami i innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresu rekrutacji, onboardingu, szkoleń i rozwoju
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, budowanie partnerskich relacji na każdym szczeblu organizacji
  • Proaktywność, samodzielność i zwinność w działaniu
  • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów i podejmowania decyzji

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Certyfikat trenera i/lub coacha
  • Doświadczenie w branży komunikacji marketingowej

oferta

Oferujemy:

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju do stanowiska Dyrektora HR całej Grupy Kapitałowej
  • Stabilne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się Grupie Agencji Komunikacji Marketingowej
  • Odpowiedzialność za miękki HR – znaczący wpływ na funkcjonowanie i rozwój organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet prywatnej opieki medycznej w Medicover
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi usprawniających pracę
  • Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę
  • Pracę w komfortowych warunkach w nowoczesnym biurze

Benefity

Budynek

Nowoczesna
przestrzeń biurowa

Apteczka pierwszej pomocy

Prywatna opieka
medyczna

Certyfikat

Szkolenia marketingowe
i certyfikaty

Waga

Work&life balance

Koszulka polo

Niekorporacyjna
atmosfera

Filiżanka kawy

Coffee House

Leżak

Strefa relaksu

Pad do gier

Pokoje gier i masażu

Winogrona

Świeże owoce
w biurze