Media Assitance

Warszawa

Ludzie pracujący w biurze przy komputerze

Zakres obowiązków:

  • Zdobywanie cennego doświadczenia poprzez wsparcie działu mediowego przy planowaniu, zakupie i realizacji kampanii telewizyjnych i Video Online
  • Nabywanie umiejętności posługiwania się narzędziami marketingowymi
  • Wsparcie oraz nauka w przygotowywaniu analiz danych telewizyjnych, wydatków mediowych oraz proponowaniu rekomendacji mediowych
  • Zdobywanie wiedzy z zakresu analizy grup docelowych
  • Stałe poszerzanie wiedzy o trendach reklamowych
  • Współpraca z zespołami wewnętrznymi
  • Przygotowywanie raportów (Excel) i prezentacji (Power Point)

Oczekujemy:

  • Pełna dyspozycyjność przez 5 dni w tygodniu
  • Zainteresowanie rynkiem mediów, szczególnie jeśli bliski jest Ci temat telewizji
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków na podstawie danych
  • Wysoka motywacja do nauki, dokładność, skrupulatność
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

Puzzle na stole

Oferujemy:

  • Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich preferencji UZL/B2B/UOP
  • Szeroki i praktyczny rozwój kompetencji w zakresie Google Ads, Facebook Ads, Programmatic oraz analityki
  • Możliwość pracy na zróżnicowanym portfolio klientów
  • Bliską współpracę z doświadczonymi specjalistami z innych mediów
  • Możliwość poznania komunikacji marketingowej 360°
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi zarządzania projektami i narzędzi analitycznych
  • Wsparcie całego zespołu, nie tylko podczas onboardingu.
  • Pracę w komfortowym biurze przy ul. Bobrowieckiej (Mokotów), z dostępem do strefy relaksu z fotelami do masażu oraz pokojem gier.
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w biurze i pracę w gronie zgranych, profesjonalnych, kreatywnych i otwartych osób.
  • Elastyczność czasu pracy - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance.
  • Pracę w trybie hybrydowym (3 dni office / 2 dni HO).
  • Zajęcia jogi w biurze.
  • Zajęcia języka angielskiego z native speakerem.
  • Dostęp do platformy eTutor z możliwością nauki 4 języków obcych dla Ciebie i bliskiej Ci osoby.
  • Bezpłatne objęcie programem prywatnej opieki medycznej Ciebie, oraz możliwość dokupienia opieki dla bliskiej Ci osoby.

Benefity

Budynek

Nowoczesna
przestrzeń biurowa

Apteczka pierwszej pomocy

Prywatna opieka
medyczna

Certyfikat

Szkolenia marketingowe
i certyfikaty

Waga

Work&life balance

Koszulka polo

Niekorporacyjna
atmosfera

Filiżanka kawy

Coffee House

Leżak

Strefa relaksu

Pad do gier

Pokoje gier i masażu

Winogrona

Świeże owoce
w biurze