Office Assistant

Miejsce pracy: Warszawa

Ludzie pracujący w biurze przy komputerze

Zakres obowiązków:

  • obsługa recepcji i kompleksowa administracja biura
  • przyjmowanie gości, zarządzanie kalendarzem spotkań
  • nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów w firmie
  • współorganizowanie szkoleń i eventów firmowych
  • nadzór nad zamówieniami artykułów biurowych i spożywczych
  • wsparcie w ewidencji wyposażenia biura
  • dbanie o utrzymanie porządku w biurze i dobry wizerunek firmy
  • wsparcie w bieżących tematach administracyjnych wszystkich działów w firmie

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów
  • doświadczenia minimum pół roku w obszarze administracji
  • zainteresowania obszarem Digital
  • odpowiedzialnego i proaktywnego podejścia do pracy
  • wysokiej kultury osobistej i zdolności komunikacyjnych
  • dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole
  • samodzielności i zaangażowania w wykonywaną pracę
  • dobrej znajomości pakietu Microsoft Office i obsługi urządzeń biurowych
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego

Puzzle na stole

Oferujemy:

  • stabilne stanowisko i możliwość rozwoju zawodowego
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi usprawniających pracę
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • przyjazną i niekorporacyjną atmosferę
  • pracę w komfortowych warunkach w nowoczesnym biurze

Benefity

Budynek

Nowoczesna
przestrzeń biurowa

Apteczka pierwszej pomocy

Prywatna opieka
medyczna

Certyfikat

Szkolenia marketingowe
i certyfikaty

Waga

Work&life balance

Koszulka polo

Niekorporacyjna
atmosfera

Filiżanka kawy

Coffee House

Leżak

Strefa relaksu

Pad do gier

Pokoje gier i masażu

Winogrona

Świeże owoce
w biurze