Project Manager

Warszawa

Ludzie pracujący w biurze przy komputerze

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów technologicznych - produkcja stron internetowych, portali, aplikacji, e-commerce itp.
  • Prowadzenie projektów produkcji marketingowej – kreacji banerowej, landing page, mailing itp.
  • Współpraca z zespołem projektowym (UX, UI, Dev, SEO) i planowanie ich pracy. Zlecanie zadań i ustawianie prioretyzacji w narzędziu Monday.com
  • Tworzenie dokumentacji projektowej, harmonogramów i kosztorysów
  • Monitorowanie postępu prac projektu, bieżąca kontrola budżetu, weryfikacja zużycia czasowego i prioretyzacja zadań
  • Kontakt z klientem oraz utrzymywanie stałych relacji
  • Kontakty z innymi PMami
  • Optymalizacja procesów w oparciu o zwinne metodyki zarządzania projektami

Oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomości waterfall’owych i zwinnych metodyk zarządzania projektami
  • Co najmniej 2 letniego doświadczenia w agencji związanej z produkcją digitalową
  • Zdolności organizacyjnych i przywódczych
  • Znajomości narzędzi do zarządzania projektami np. MS Project, Jira, Asana lub Monday.com
  • Umiejętności poprowadzenia prezentacji

oferta

Oferujemy:

  • Stabilne stanowisko w prężnie rozwijających się strukturach Grupy ONE House
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi usprawniających pracę
  • Ciekawe i rozwojowe projekty
  • Pracę w komfortowych warunkach w nowoczesnym biurze
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

Benefity

Budynek

Nowoczesna
przestrzeń biurowa

Apteczka pierwszej pomocy

Prywatna opieka
medyczna

Certyfikat

Szkolenia marketingowe
i certyfikaty

Waga

Work&life balance

Koszulka polo

Niekorporacyjna
atmosfera

Filiżanka kawy

Coffee House

Leżak

Strefa relaksu

Pad do gier

Pokoje gier i masażu

Winogrona

Świeże owoce
w biurze