SEM & Paid Social Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Ludzie pracujący w biurze przy komputerze

Twoje obowiązki:

  • zarządzanie pracą zespołu odpowiedzialnego za projekty w obszarze SEM, Paid Social i/lub Programmatic (Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads, Display & Video 360)
  • przygotowywanie, prowadzenie i optymalizacja działań PPC (Google Ads, Facebook) dla klientów ONE House
  • dbałość o poprawne uruchamianie kampanii PPC i monitoring realizacji przyjętych KPI
  • opracowanie analiz i raportów podsumowujących prowadzone działania
  • wyznaczanie kierunku rozwoju w zakresie systemów zakupowych, poszerzanie oferty produktów oferowanych przez ONE House
  • bieżący kontakt z przedstawicielami Facebooka i Google
  • dbanie o motywowanie i rozwój kompetencji w zespole, wsparcie w prowadzeniu kampanii
  • monitorowanie aktualnych trendów w zakresie SEM, Paid Social i/lub Programmatic
  • współpraca z działami Client Service, Strategy, Creative, Brand Activation i Production

Nasze oczekiwania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu odpowiedzialnego za kampanie SEM, Paid Social i/lub Programmatic
  • bardzo dobra znajomość systemów Google Ads i/lub Facebook Ads
  • mile widziana znajomość platformy Google Marketing Platform / DoubleClick
  • umiejętność pracy z Google Analytics, Google Tag Manager, Google Optimize oraz biegłe korzystanie z funkcji tych narzędzi
  • posiadanie certyfikatów Google/Facebook będzie cennym atutem
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz sprawność w operowaniu liczbami
  • chęć dzielenia się wiedzą i czerpania doświadczeń od innych
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i gotowość na dalszy rozwój

Puzzle na stole

Oferujemy:

  • profesjonalne szkolenia z obszaru marketingu
  • wsparcie Digital Media Managera i doświadczonego zespołu ekspertów w wielu branżach
  • możliwość poznania komunikacji marketingowej 360o
  • pracę w zgranym i profesjonalnym zespole, w którym możesz rozwinąć skrzydła
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii i narzędzi
  • wsparcie przy realizacji własnych pomysłów
  • pakiet prywatnej opieki medycznej

Benefity

Budynek

Nowoczesna
przestrzeń biurowa

Apteczka pierwszej pomocy

Prywatna opieka
medyczna

Certyfikat

Szkolenia marketingowe
i certyfikaty

Waga

Work&life balance

Koszulka polo

Niekorporacyjna
atmosfera

Filiżanka kawy

Coffee House

Leżak

Strefa relaksu

Pad do gier

Pokoje gier i masażu

Winogrona

Świeże owoce
w biurze