Senior Account Executive

Ludzie pracujący w biurze przy komputerze

Twoje obowiązki:

  • samodzielne prowadzenie dedykowanych projektów z zakresu komunikacji 360o
  • przygotowanie harmonogramów, kosztorysowanie produkcji reklamowych, monitoring pracy nad projektem i nadzór finansowy rozliczeń
  • odpowiedzialność za ostateczną formę realizowanych projektów produkcyjnych
  • bieżąca obsługa Klientów i dbanie o pozytywne relacje z nimi
  • aktywne uczestnictwo w spotkaniach, prezentacjach i warsztatach dla Klientów
  • ścisła współpraca z działem Kreacji, DTPem, domami produkcyjnymi, drukarniami, logistyką oraz pozostałymi działami agencji (Media, Strategy, Digital Production i Marketing)

Nasze oczekiwania:

  • min. 4 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu (produkcja, realizacja) projektów ATL/ BTL w agencji marketingowej/ kreatywnej
  • znajomość branży poligraficznej oraz trendów w marketingu BTL, znajomość specyfiki produkcji ATLowych w tym produkcji materiałów reklamowych video
  • doświadczenie w pracy dla różnych klientów (małe, średnie przedsiębiorstwa) z różnych branż
  • umiejętność w zarządzaniu złożonymi projektami oraz ich prezentacji
  • biegłość w tworzeniu kosztorysów i harmonogramów
  • skrupulatność i wzorowa organizacja czasu pracy
  • dobre umiejętności komunikacyjne i rozwiązywanie trudnych sytuacji
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i gotowość na dalszy rozwój
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excela
  • znajomość podstaw prawa autorskiego

Puzzle na stole

Oferujemy:

  • profesjonalne szkolenia z obszaru marketingu
  • wsparcie Head of Client Service i doświadczonego zespołu ekspertów w wielu branżach
  • możliwość poznania komunikacji marketingowej 360o
  • pracę w zgranym i profesjonalnym zespole, w którym możesz rozwinąć skrzydła
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii i narzędzi
  • wsparcie przy realizacji własnych pomysłów
  • pakiet prywatnej opieki medycznej

Benefity

Budynek

Nowoczesna
przestrzeń biurowa

Apteczka pierwszej pomocy

Prywatna opieka
medyczna

Certyfikat

Szkolenia marketingowe
i certyfikaty

Waga

Work&life balance

Koszulka polo

Niekorporacyjna
atmosfera

Filiżanka kawy

Coffee House

Leżak

Strefa relaksu

Pad do gier

Pokoje gier i masażu

Winogrona

Świeże owoce
w biurze