Szkolenia

Znajomość trendów i potrzeb zmieniającego się rynku to podstawa rozwoju. Osób i firm. Zdobyta wiedza pozwala działać skuteczniej i efektywniej. W ONE House prowadzimy kompleksowe i merytoryczne szkolenia otwarte przygotowane przez naszych ekspertów. W odpowiedzi na biznesowe oczekiwania klientów proponujemy stworzenie także szkoleń dedykowanych.

Dedykowane szkolenia dla firm

Szkolenia
dedykowane
dla firm

Istotą szkolenia dedykowanego jest możliwość zaplanowania jego elementów — formy, treści czy założeń. Dzięki temu szkolenie jest w pełni zindywidualizowane. W ONE House proponujemy organizację szkoleń „szytych na miarę”, dopasowanych do potrzeb i oczekiwań klienta. Każde z nich możemy zaprojektować od A do Z, zarówno pod względem technicznym jak i merytorycznym.

Dlaczego warto brać udział
w naszych szkoleniach?

Kompleksowe
podejście do tematu

1

Pakiet
wartościowej wiedzy

2

Przegląd
panujących trendów

3

Analiza
inspirujących case'ów

4

Możliwość
wymiany doświadczeń

5

Przyjazna
atmosfera

6

Dotychczas z naszych szkoleń skorzystali

DominosPizza logoSuperDrob logoAlvogen logoGedeon Richter logoThea logoCosmedica logoPaso logoPPF logoOnduline logoPharmaCF logoTop textil logoADIDAS logoAJ PRODUKTY logoBANG & OLUFSEN logoBAYER logoBIOMED logoBRITISH AMERICAN TOBACCO logoCOSMEDICA logoCOTY logoDHL logoDR IRENA ERIS logoFARMONA logoFLY.PL logoGrycan logoGUMTREE logoHUAWEI logoINTERIA logoKRATKI.PL logoLOTTE WEDEL logoMAN TRUCKS logoMARY KAY logoMEAD JOHNSON NUTRITION logoMDICOVER logoMieszko logomorizon logoMOYA logoOkno-Pol logoOknoplast logoOrganique logoParadyż logoRunmageddon logoSamsung logoSheraton logoT-Mobile logoTOTAL logoUNIDEVELOPMENT logoURGO PolfaŁódźVirgin MobileVistula logoThe Westin LogoWolters Kluwer logo
Rozwiń wszystkie