Communications Planner

Warszawa

Ludzie pracujący w biurze przy komputerze

Zakres obowiązków:

  • Twoim głównym zadaniem będzie opracowywanie strategii działań w mediach offline (Radio, Prasa, OOH, Kino).
  • Będziesz odpowiedzialny/a za zakup kampanii w mediach offline, kontrolę realizacji i analizy skuteczności prowadzonych działań
  • Zajmiesz się przygotowywaniem analiz grup docelowych, analiz konkurencji i innych na potrzeby zespołu oraz klienta
  • Będziesz przygotowywać rekomendację i prezentację
  • Do Twoich zadań będzie również należeć współpraca z partnerami mediowymi oraz ewaluacja ofert
  • Będziesz bezpośrednio współpracować z innymi działami w ramach Grupy ONE House, w zakresie tworzenia strategii komunikacji dla klientów Grupy
  • Do Twoich zadań będzie również należeć tworzenie briefów strategicznych po spotkaniu z Klientem
  • Będziesz przekazywać feedback do zrealizowanych projektów zespołowych

Oczekujemy:

  • Masz co najmniej 2 lata doświadczenia w zakresie planowania i zakupu mediów offline w domu mediowym
  • Posiadasz praktyczną znajomość narzędzi do planowania mediów: AdExpert, , TGI, Adventedge, PBC Planner
  • Świetnie odnajdujesz się w środowiksu MS Office w szczególności Excel i PowerPoint
  • Na bieżąco śledzisz zmiany na rynku mediów
  • W pracy z liczbami i wyciaganiu trafnych wniosków i rekomendacji czujesz się jak ryba w wodzie
  • Jesteś osobą niezawodną w terminowej realizacji zadań
  • Czujesz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Twoja chęć nauki planowania, realizacji i rozliczania kampanii reklamowych w mediach online będzie dodatkowym atutem

Puzzle na stole

Oferujemy:

  • Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich preferencji UOP lub B2B
  • Możliwość rozwoju w zakresie planowania i realizacji kampani DIGITAL, a w przyszłości koordynacja kampanii 360 (bez planowania i zakupu TV)
  • Stabilne stanowisko w prężnie rozwijającej się organizacji z polskim kapitałem
  • Pracę w komfortowym biurze przy ul. Bobrowieckiej (Mokotów), z dostępem do strefy relaksu z fotelami do masażu oraz pokojem gier
  • Wsparcie całego zespołu, nie tylko podczas onboardingu
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi zarządzania projektami i narzędzi analitycznych
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w biurze i pracę w gronie zgranych, profesjonalnych, kreatywnych i otwartych osób
  • Elastyczność czasu pracy - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance
  • Pracę w trybie hybrydowym (3 dni office / 2 dni HO)
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Zajęcia jogi w biurze
  • Zajęcia języka angielskiego z native speakerem
  • Dostęp do platformy eTutor z możliwością nauki 4 języków obcych dla Ciebie i bliskiej Ci osoby

Benefity

Budynek

Nowoczesna
przestrzeń biurowa

Apteczka pierwszej pomocy

Prywatna opieka
medyczna

Certyfikat

Szkolenia marketingowe
i certyfikaty

Waga

Work&life balance

Koszulka polo

Niekorporacyjna
atmosfera

Filiżanka kawy

Coffee House

Leżak

Strefa relaksu

Pad do gier

Pokoje gier i masażu

Winogrona

Świeże owoce
w biurze