Junior HR & Recruitment Specialist

Warszawa

Ludzie pracujący w biurze przy komputerze

Zakres obowiązków:

  • Będziesz wspierać w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dla całej Grupy Kapitałowej ONE House (publikowanie ogłoszeń, selekcja cv, prowadzenie wywiadów telefonicznych oraz rozmów rekrutacyjnych)
  • Twoim zadaniem będzie aktywne poszukiwanie kandydatów, korzystając z różnych źródeł rekrutacji (w tym również direct search) oraz poszukiwanie nowych metod pozyskiwania kandydatów.
  • Będziesz współpracować z agencjami rekrutacyjnymi.
  • Twoją rolą będzie również zadbanie o kandydatów i utrzymywanie Candidate Experience na najwyższym poziomie podczas całego procesu rekrutacyjnego.
  • Powierzymy Ci uczestnictwo w budowaniu pozytywnego wizerunku naszej firmy jako pracodawcy poprzez różnorodne działania z zakresu Employer Brandingu.
  • Obejmiesz organizację procesów onboardingowych i offboardingowych w całej Grupie.
  • Będziesz wspierać w organizacji eventów firmowych w ramach Grupy.
  • Zdobędziesz/ poszerzysz swoją wiedzę z zakresu prawa praca, wspierając HR Twardy w zakresie obsługi kadrowej pracowników.
  • Będziesz mieć możliwość rozwoju i zdobędziesz doświadczenie podczas wsparcia w zakresie budowania procesów szkoleniowych, programów rozwojowych, tworzeniu raportów HR, regulaminów i procedur HR.
  • Jednym z Twoich zadań będzie stałe monitorowanie aktualnych trendów w obszarze HR.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe, bądź w trakcie studiów (preferowane kierunki: Zarządzanie, Psychologia, Socjologia, pokrewne)
  • Doświadczenie min. 1 rok w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, przy wykorzystaniu różnych źródeł – warunek konieczny.
  • Chęć rozwoju w kierunku HR i poszerzenia swojej wiedzy również w zakresie HR Twardego
  • Minimum podstawowa znajomość przepisów prawa pracy
  • Wysoka motywacja do nauki, dokładność, skrupulatność
  • Umiejętność łatwego nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji.
  • Pozytywne nastawienie i orientacja na potrzeby klienta.
  • Pomysłowość, kreatywność, chęć szukania nowych rozwiązań i alternatywnych źródeł kandydatów.
  • Pragmatyzm, samodzielność, asertywność i proaktywność w działaniu, podejście „tak, da się”
  • Bardzo dobra organizacja pracy i skrupulatność

Puzzle na stole

Oferujemy:

  • Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich preferencji UZL/B2B/UOP
  • Szeroki i praktyczny rozwój kompetencji w zakresie szeroko rozumianego HR.
  • Pracę w komfortowym biurze przy ul. Bobrowieckiej (Mokotów), z dostępem do strefy relaksu z fotelami do masażu oraz pokojem gier.
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w biurze i pracę w gronie zgranych, profesjonalnych, kreatywnych i otwartych osób.
  • Elastyczność czasu pracy - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance.
  • Pracę w trybie hybrydowym (3 dni office / 2 dni HO)
  • Zajęcia jogi w biurze
  • Zajęcia języka angielskiego z native speakerem
  • Dostęp do platformy eTutor z możliwością nauki 4 języków obcych dla Ciebie i bliskiej Ci osoby
  • Bezpłatne objęcie programem prywatnej opieki medycznej Ciebie, oraz możliwość dokupienia opieki dla bliskiej Ci osoby

Benefity

Budynek

Nowoczesna
przestrzeń biurowa

Apteczka pierwszej pomocy

Prywatna opieka
medyczna

Certyfikat

Szkolenia marketingowe
i certyfikaty

Waga

Work&life balance

Koszulka polo

Niekorporacyjna
atmosfera

Filiżanka kawy

Coffee House

Leżak

Strefa relaksu

Pad do gier

Pokoje gier i masażu

Winogrona

Świeże owoce
w biurze